Sławomir GRABIEC

okręg 4 | numer 3

Lat 28, żonaty, ojciec czterolatki. Student na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Zawodowo – operator maszyn, po godzinach – instruktor zajęć logorytmiki dla dzieci. Z pochodzenia krzęcinianin. Bezpartyjny.

Aktywnie obserwuję i uczestniczę w życiu społecznym gminy. Śledzę decyzje urzędników i działania polityków. Uważam, że dotychczasowe metody rządzenia, kiedyś skuteczne, przestały się sprawdzać. Zamiast doraźnego reagowania na bieżące problemy, trzeba je diagnozować w zalążku i im zapobiegać. Okres odbudowy mamy już za sobą, czas na wyznaczanie nowych kierunków. Nasi dziadowie i ojcowie wywalczyli dla nas wolność, a my? Co zostawimy naszym dzieciom w spadku? Jakie szkoły, infrastrukturę, ochronę zdrowia, miejsca pracy? W końcu – w jakim środowisku przyjdzie im żyć? Szanuję doświadczenie dotychczasowych działaczy, jednocześnie chcę, abyśmy my- młodzi ludzie wstali z kanap i efektywnie wykorzystali swój entuzjazm i zaangażowanie. Czas na świeżość i energię. Czas pokazać, że nam też zależy na naszej Małej Ojczyźnie i potrafimy o nią zawalczyć!
Pracę w samorządzie rozumiem jako służbę, dlatego, jako radny, oprócz odpowiedzialnego spełniania podstawowych obowiązków, będę inicjował działania, szukał nowych rozwiązań oraz wsłuchiwał się w Wasze pomysły.

Głosuj świadomie!