Konrad PĘKALA

okręg 1 | numer 7

Moi drodzy, rówieśnicy, młodsi i Ci nieco starsi. Zdecydowałem się na krok w przód w moim życiu i chciałbym jako młody człowiek, pełen pomysłów i ambicji w dążeniu do wyznaczonych celów, starać się o mandat Radnego Miasta i Gminy Skawina.

Na początek może coś o sobie, mam 26 lat i jestem rodowitym skawinianinem. Od lat udzielam się w Skawinie na różnych płaszczyznach, na początku i przez długie lata poprzez wokal i udział w występach artystycznych sygnowanych przez CKiS Skawina, poprzez lokalna gazetę czy portal skawinska.pl. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w Krakowie i uwielbiam pracować z ludźmi.

Duża część osób mnie zna, wie kim jestem, co lubię robić i jak żyje. Chciałbym aby te osoby które mnie jeszcze nie poznały miały taka okazję.

Chciałbym dla naszego miasta i gminy spróbować wypromować młodzież na płaszczyznach sportu oraz kultury bo to jest najbliższe mojemu sercu. Chciałbym by młodzież miała więcej do powiedzenia w naszej gminie i aby osoby które chcą coś robić, działać na korzyść swojego miasta i gminy nie bały się zrobić kroku w przód i wziąć spraw w swoje ręce.

Bardzo proszę o głos, bo wiem że młodzi ludzie to nasza przyszłość… To jak będziemy żyć, pracować, funkcjonować… Wszystko leży w rękach młodych!