Anna Chromy

okręg 4 | numer 7

Szanowni Państwo.

Drodzy Mieszkańcy Sołectw: Facimiech, Grabie, Gołuchowice, Jaśkowice, Krzęcin, Polanka Hallera, Pozowice, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska.

Mam 47 lata i pochodzę z  Woli Radziszowskiej. Jestem osobą kreatywną, pełną energii i zapału do tworzenia nowej historii – nowej marki z której będą dumne kolejne pokolenia Gminy Skawina. Zawodowo jestem pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. W czasie wolnym realizuję swoje pasje kulinarne i aranżacyjne oraz jestem członkiem Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu w Woli Radziszowskiej. Współpracowałam z LGD „Blisko Krakowa” przy realizacji projektu „Skarby blisko Krakowa” oraz „Rekreacyjny Rajd Rowerowy”.

Od  roku 2017 pełnię funkcję sekretarza w Skawińskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego.

Koordynowałam projekty: „Wielopokoleniowy plac rekreacyjny” w ramach Budżetu Obywatelskiego  i warsztaty kulinarne „Smaki Wolskie” organizowane przez SMDC.

Jeśli zdecydujecie o moim wyborze na radną, będzie to dla mnie wyzwanie, które będę realizować

stawiając na budowanie właściwych relacji z drugim człowiekiem. Z największą życzliwością podejmę każdą zgłoszoną przez Państwa sprawę. Wierzę, że działając razem, osiągniemy wspólny sukces. Jestem osobą bezpartyjną.

Jeśli uważacie Państwo, że warto mi zaufać, to proszę oddajcie 21 października 2018 roku swój głos na mnie. „Ostatnia na liście”.

 

RAZEM ZROBIMY WIĘCEJ!

Anna Chromy